Kontakt

Vårt kontor

Vårt kontor ligger i nära anslutning till vårt torrosteri i utkanten av Helsingborg.

​Telefon › 042 311 1000

Fax › 042 311 1019

E-post ›

info@albinasnacks.com
order@albinasnacks.com

Adress ›

Albina Snacks AB

Florettgatan 14
254 67 Helsingborg

Kontakt

Albina Snacks AB

Växel
info@albinasnacks.com
Telefon : + 46 (0) 42 311 10 00

Mohanad Badawi

Inköpschef & Ägare
m.badawi@albinasnacks.com
Telefon : +46 (0) 42 311 10 01
Mobil : +46 (0) 73 988 10 55

Krister Danielsson

Key Account Manager / Marknad
krister.danielsson@albinasnacks.com
Telefon : + 46 (0) 42 311 10 10
Mobil : + 46 (0) 70 261 17 57

Ola Fredriksson

Order / Logistik Sales Support

ola.fredriksson@albinasnacks.com

Telefon : +46 (0) 70 896 84 82

​Liena Alazzawi

Ekonomiansvarig

liena.alazzawi@albinasnacks.com

Telefon : +46 (0) 76 863 66 37

​​

​Tawanda Mandoga

CSR/Quality Manigement

tawanda.mandoga@albinasnacks.com

Telefon : +46 (0) 42 311 10 00

Mobil : +46 (0) 70 531 11 25

Abdallah Yassine

Plant Manager

a.elyassine@albinasnacks.com

Telefon : +46 (0) 42 311 10 04

Mobil : +46 (0) 73 396 66 35

​Albina Snacks 2009-2014 ©

​Email › info@albinasnacks.com

+ 46 42 311 10 00​

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.