Kontakt

Vårt kontor

Vårt kontor ligger i nära anslutning till vårt torrosteri i utkanten av Helsingborg.

​Telefon › 042 311 1000

Fax › 042 311 1019

E-post ›

info@albinasnacks.com
order@albinasnacks.com

Adress ›

Albina Snacks AB

Florettgatan 14
254 67 Helsingborg

Albina Snacks AB

Florettgatan 3

25467 Helsingborg

Tlf.: 0423111002

info@albinasnacks.com

info@albinasnacks.com

Kontakt

Albina Snacks AB

Växel
info@albinasnacks.com
Telefon : + 46 (0) 42 311 10 00

Mohanad Badawi

Inköpschef & Ägare
m.badawi@albinasnacks.com
Telefon : +46 (0) 42 311 10 01
Mobil : +46 (0) 73 988 10 55

Krister Danielsson

Key Account Manager / Marknad
krister.danielsson@albinasnacks.com
Telefon : + 46 (0) 42 311 10 10
Mobil : + 46 (0) 70 261 17 57

Ola Fredriksson

Sales Support

ola.fredriksson@albinasnacks.com

Telefon : +46 (0) 70 896 84 82

Lisbeth Persson

Order/Logistic

L.Persson@albinasnacks.com
Telefon : + 46 (0) 42 311 10 03

Mobil : + 46 (0) 73 622 15 77​

Birgit Erlandsson

Ekonomiansvarig

Birgit.erlandsson@albinasnacks.com

Telefon : +46 (0) 42 311 10 06

Mobil : +46 (0) 70 261 17 53

Liena Alazzawi

Ekonomiassistent

liena.alazzawi@albinasnacks.com

Telefon : +46 (0) 76 863 66 37

Diddi Haxhaj

Kvalitetsansvarig
n.haxhaj@albinasnacks.com
Telefon : +46 (0) 42 311 10 04

Mobil : +46 (0) 73 396​ 66 35

​​

​Bill Ahl

CSR/Quality

bill.ahl@albinasnacks.com

Telefon : +46 (0) 42 311 10 00

Mobil : +46 (0) 70 531 11 25

​​

​Mouhiddine El-Challah

Planeringsansvarig

m.challah@albinasnacks.com

Telefon: +46 (0) 73 831 11 60

​Albina Snacks 2009-2014 ©

​Email › info@albinasnacks.com

+ 46 42 311 10 00​

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.